Kış Güneşi Hediye Kutusu

Ne güzel anlatmış bu sıralar yaşadığımızı şu sözler; “Kar taneleri gibi yaşıyoruz şu sıra, birbirimize değmeden ayrı ayrı...”

Sevgiyi hissetmek, değer verdiğini göstermek, önemsediğini ifade etmek ne kadar zorlaştı değil mi? Yüz ifadelerimiz bile artık maskelerin ardında... Gelin bu kışı sevgi dolu bir hediye ile ısıtın, yüzlerde sıcacık bir gülümseme bırakın içleri ısıtan bir gülümseme.

Çalışanlarınızın akşam keyiflerine veya çalışma aralarına mutluluk katın. Kapıyı vuran soğuk rüzgarları sıcak bir kutu ile karşılayın. Mevsimin yok önemi. Soğuk bakan bir çift göz, ya da kırıcı bir çift söz, dondurmaya yeter insanın içini demişler.

Tam da şu zamanlarda, düşen motivasyonlara, değersizleştiğini hissedenlere, önem verilmediğini düşünenlere harika bir sürpriz yapın. Evlerinde veya ofislerinde hem soğukla hem belirsizlikle hemde salgınla mücadele eden tüm çalışanlarınıza “Kış Güneşi” kutumuz ile varlığınızı hissettirin ve mutlu edin.

Özel ve güzel hisseden bir insanın enerjisi artar ve üretkenliği artar ve bu sayede motivasyonu da yükselir, artışa sizde destek olun.

Kutu içerisine bırakacağınız özel mesaj kartı ile çalışanlarınıza onların yanında olduklarınızı hissettirin, mutlu edin... Bu kışı sıcacık ve keyifle tüm çalışanlarınız ile birlikte karşılayın.

Kış Güneşi Kutu İçeriği:

 1. Marka’ya özel kutu giydirme
 2. Marka’ya özel iletilmek istenen mesaj kartı
 3. Beyaz Ponpon ve Çam Kozalağı kutu içi süsleme
 4. Ihlamur – Zencefil Dökme Çay
 5. Kış Karışımı Çay
 6. Adaçayı
 7. Kuşburnu
 8. Apitera (7’li)
 9. Balla Katla (7’li)
 10. Çıtır Çilek
 11. Çıtır Elma
 12. Mesaj Kartı
 13. Özel Kutu Kutu üstü marka sticker