top of page

Dondurma Etkinlik Organizasyonu Nedir? Nasıl Yapılır?Kurumsal firmaların yaz aylarında personel motivasyon etkinliklerinde en çok tercih ettiği etkinliklerin başında dondurma ikramı (Dondurma Organizasyonu) gelmektedir.

Lezzetli ve çeşitli dondurmalar ile harika ve serin bir gün sizleri bekliyor :)


Dondurma Organizasyonunu Nasıl Yapıyoruz ?


Türkiye’nin en önde gelen dondurma markası ile çalışıyoruz, Dondurmalarımızı özel dondurma dolabında etkinlik alanına getiriyoruz. Sizlerin bizlere ayırdığı alanda ekibimiz tüm kurulumları yaparak etkinliğe hazırlanmaktadır. Dondurmalar etkinlik alanında tercihe göre kağıt helva arasında, külah’ta veya gıda’ya uygun %100 geri dönüşümlü karton cuplarda ikram edilmektedir.
Sizlerin bizlere ayırdığı alanda ekibimiz tüm kurulumları yaparak etkinliğe hazırlanmaktadır. Dondurmalar etkinlik alanında tercihe göre kağıt helva arasında, külah’ta veya gıda’ya uygun %100 geri dönüşümlü karton cuplarda ikram edilmektedir.

Dondurmaları renklendirmek ve daha da lezzetlendirmek isteyenler için, Şekerlemeler standımız ve soslar standımız da etkinlikte sizlere hizmet vermek üzere bulunmaktadır. Kişilerin kendi tercihlerine göre aldıkları şekerleme ve soslar sonrasında, lezzet şöleni başlıyor :)

Dondurma süslemelerini çalışanlarınız yapıyor ve onlarıda etkinliğe dahil edip onlar için farklı bir deneyim yaşatyoruz :)Yaz sıcaklarının arttığı ve bunalttığı zamanlarda tam da enerjinin düştüğü bir an da lezzetli ve serin bir dondurma molası ile çalışanlarınızın motivasyonunu arttırın.

Ekibimiz etkinlik boyunca sizlerin tüm istek ve taleplerine profesyonel anlam da hizmet vermek üzere hazırlanmaktadırlar.


Servis esnasında, maske,eldiven,kolluk ve önlük ile gerekli hijyen kurallarına uyarak sizlere hizmet vermek en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

Ekibinizin mutluluk dolu anlarına şahit olmak için profesyonel ve güvenilir bir hizmet tercih etmek isterseniz Businessfundays ekibi olarak yanınızdayız. Süreç boyunca sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti yine sizlerin istek ve taleplerini en profesyonel şekilde yerine getirmek için tüm ekibimiz gerekli eğitimleri almış ve almaktadır.


Sizlerin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir.

Bütçe dostu fiyat çalışmamız ile bütçenizi sarsmadan bir etkinlik planlayabilirsiniz.

Unutmayın!!Personel motivasyon organizasyonları tek seferlik olmamalı sürekli ve yenilikçi bir düşünceyle şirket kültürüne dahil edilmelidir.

Siz ofisinizde, fabrikanızda veya dilediğiniz yerde Dondurma etkinlik organizasyonu yapmak isterseniz buradan bize ulaşabilirsiniz :)
38 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page