Yılbaşı Hediye Sepeti (Süper)

Yepyeni bir yılı karşılamanın büyük heyecanı sardı dört bir yanımızı, zorlu bir yılı geride bırakıyor olmanın verdiği sevinç ile heyecanımız daha da arttı.

Gelecek yeni yıldan hepimizin beklentileri büyük ama en başta sağlık, keyifli yemekler, sevilen dostlarla kutlanan ve en iyi dileklerin birbiri ardına sıralandığı yılbaşı akşamlarını bu yıl gerçekleştiremeyecek olmak biraz da üzüntülü bir durum.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi 2021 yılı da en güzel, en keyifli anları da beraberinde getirsin istiyoruz.

Coşkulu ve eğlenceli etkinlikleri bu yıl biraz daha sadeleştirmek hepimiz için en sağlıklısı olacaktır. Yine de yeni bir yıl’a girerken hatırlanmak, güzel dilekleri birbirimize iletiyor olmanın birçok yolu var. Bu yüzden çalışanlarınıza özel hazırladığımız yeni yıl hediyeleri ile onların dileklerine ortak olun istedik.

Yeni yıl akşamlarına keyif katmak ve onlarla aynı duyguları paylaşıyor olduğunuzu göstermek, sofralarına lezzet katmak için.

 Süper yılbaşı hediye sepeti içeriği;

 1. Coca Cola
 2. Yedigün Portakal
 3. Didi Soğuk Çay
 4. Cappy Meyve Suyu
 5. Çamlıca Gazoz
 6. Tobleron Çikolata
 7. Milka Çikolata
 8. Patlamış Mısır
 9. Ruffles Cips
 10. Hanımeller Asorti Bisküvi
 11. Lay’s Cips
 12. Kuruyemiş
 13. Krispi

İle çalışanlarınıza sürpriz yapmak ve onları mutlu etmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul içerisinde adrese teslimatımız bulunmaktadır. Min. Sipariş adedi 30’dur.

Herkes zamanda yolculuk yapıyor aslında. Anılarıyla geçmişe, hayalleriyle geleceğe… Hayallerinizin gerçek olması dileğiyle…