top of page
Businessfundays hakkımızda

Business Fun Days olarak her zaman kusursuz ve profesyonel organizasyon düzenleme hizmeti sunuyoruz. 2012 den beri sektörde olan deneyimli ekibimizle , müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çaışıyoruz ve sürekli kendimizi geliştirerek yeni çözümler üretiyoruz.

 

Çalıştığımız firmaların %99 tekrar bizi tercih ediyor 

 

Geleceği yakalamak isteyen, çalışan mutluluğu ve verimliliğini öncelikleri arasına alan şirketler, Çalışanları ile ortak bir dil kullanmayı başarabiliyor bu sayede çalışanın ne istediğini ve nelerden mutlu olabileceği üzerine de bilgiler elde ediyor.

 

Şirketlerin, yetkin ve tecrübeli çalışanların sadakatini sağlamak ve mutlu, uyumlu ekiplerin verimliliğini yükseltmek gibi birçok hedefleri bulunmaktadır, öte yandan çalışanlar yaratıcılıklarının ve yeteneklerinin farkında olan, onu önemseyen, onun gelişmesine imkan tanıyan iş verenler talep ediyorlar.  Bu hedefler doğrultusunda; şirketler, çalışanlarına özel organizasyon ve etkinlik planlamalarını arttırmaya yönelmiştir.

 

“Kurumsal Organizasyon Hizmetleri’nin en önemli özelliği, yaratıcılık ve yeni olaylarda, yenilikçi ve kreatif çözümler bulabilmektir. Yaratıcılık herkes için söz konusu değildir. Toplumu oluşturan kişilerin hepsi bir fikre sahipse de, bazıları düşünce (proje) üretmede diğerlerinden daha başarılıdır. Fikirler hiçbir zaman bir kişinin tekelinde olmamalıdır.

 

Organizasyon hizmetlerinde ekip çalışmasına katılacak olan kişilerin bu konuda işe yarar fikirleri olması gerekir. Biz bunu profesyonel ve alanında uzman kişiler tarafından hizmet verilmesi olarak tanımlamaktayız ve bu doğrultuda kurduğumuz Business Fun Days markamız ile kurumunuzun talebi ve amacı doğrultusunda özel, verimli ve hedefe uygun organizasyonlar hazırlayarak çalışanlarınıza şirket içerisinde keyifli etkinlikler düzenleyerek, iş stresinden bir an olsun uzaklaştırmak, motivasyonlarını arttırmak ve molalarına keyif katmayı planlamaktayız.

 

Tüm kurumsal ve sosyal etkinlikleriniz de sizlerin de tercihi Business Fun Days olsun.

bottom of page