Evet yanlış duymadınız, sıcak bir yaz gününü serinletmek, azalan motivasyonu ve enerjiyi artırarak lezzet şölenine çevirmek için milkshake etkinliği harika bir fikir!

Milkshake Etkinliğini Nasıl Yapıyoruz ?

Muzlu, Çilekli, Çikolatalı en önemlisi buzlu ve enfes bir serinlik 

Milkshake makinalarından çıkacak lezzeti sabırsızlıkla bekleyebilirseniz sizin için en kaliteli ve en lezzetli içeceği servis etmek üzere söz verebiliriz. 

Kocaman bir bardak dolusu lezzet, serin bir gün ve gülen yüzler 

Milkshake etkinliği inanılmaz bir sürpriz

Motivasyon organizasyonlarının en önemli özelliği memnuniyet oranının yüksek olmasıdır, düşünün sıcak bir yaz günü serin bir lezzet tam da yanı başınızda hazırlanıyor, daha buzlarının üstünde ki duman gitmeden servis ediliyor smiley harika olmaz mıydı smiley bizce olurdu, zaten siz hayal edin biz gerçekleştirelim diye varız smiley

Neden Businessfandays ?

Aslında firma olarak üzerinde titizlikle durduğumuz tek nokta, taze ve günlük malzemeler kullanmak, bu bilince sahip bir firma ile çalışmak, sizlerin yaptığınız organizasyondan alacağınız geri bildirimleri %99 oranında etkileyecektir.

Sizlere hizmet verirken sorumluluk bilincine sahip ekibimiz ile etkinlik boyunca her konuda destekçiniz olduğumuzu unutmayın.