Unutulmaz bir waffle etkinliği ile eşsiz bir güne hazırlanın !!

Profesyonel ekibimiz, tam kıvamında ve dumanı üstünde çıtır çıtır waffle hamurumuz, Türkiye’nin önde gelen çikolata markalarının gerçek çikolata’dan waffle için hazırladığı  çikolata çeşitleri, taze meyvelerimiz ve çeşit çeşit şekerlemelerimiz ile kurumsal organizasyonunuz için hazırız.

Waffle Etkinliğini Nasıl Yapıyoruz ?

Aslında ihtiyacımız olan tek şey sizlere enfes ve lezzetli bir gün yaşatmak için boş bir alan

Waffle etkinliği için gerekli olabilecek tüm malzemelerimizi getiriyoruz, hijyen standartlarına uygun olarak hazırlanan ekibimiz öncelikli olarak harika bir organizasyonunun ilk aşaması olan masa kurulumu ile çalışmalarına başlamakta, Kurulumun tamamlanması ile birlikte masa üzerinde waffle partiniz için ihtiyacımız olacak malzemelerin yerleştirmesi işlemi yapılmaktadır, etkinlik saatine yakın bir zaman da taze meyvelerimizin kesme doğrama işlemi yapılarak waffle organizasyonunun startının verilmesi beklenmektedir.

Hazırlık ve servis esnasında tüm personelimiz maske, önlük, bone, ve kolluk ile çalışarak teması minimum seviye’de tutmaktadırlar.

Bir Waffle’dan daha fazlasını elde edin !

Lezzetli bir waffle, eğlenceli bir kurumsal organizasyon ile çalışanlarınıza keyifli ve harika bir gün yaşatabilirsiniz.

Waffle etkinliği ekibinizin motivasyonunu artırmak, güzel biten bir işin ardından kutlama yapmak, çalışanlarınızı mutlu etmek veya  personelleriniz arasında iletişimi güçlendirmek için harika bir seçim olacaktır.