Kumpir etkinliği, çalışanlarınıza farklı bir deneyim yaşatmak için tercih edebileceğiniz harika bir kurumsal organizasyondur

Kumpir organizasyonunun tüm aşamalarını  tüm ekibiniz ile birlikte yaşayabilirsiniz.

Sokak lezzetlerinin en sevileni kumpir için ortaköy’e veya taksim’e gitmenize gerek yok  artık biz sizlere geliyoruz.

Kumpir Etkinliğini Nasıl yapıyoruz ?

Çalışma alanlarınızda organizasyonu gerçekleştirmek için bizlere ayırdığınız alana kumpir fırınlarımızın yerleştirme işlemi yapılarak çalışmaya başlamaktayız, fırınlarımız istenilen sıcaklığa ulaştığında dumanı üstünde enfes bir kumpir lezzetini sizlere sunmak için patateslerimizi fırına sürüyoruz. Korkmayın, Kumpir fırınları sıcaklık yalıtımı özel olarak yapılmış ve dışarıya yüksek sıcaklık veya herhangi bir zarar vermeden çalışmaktadır.

Patateslerimizin pişmesi ile birlikte ekibimiz enfes lezzetin garnitürlerini açık büfe olarak masa üzerine yerleştirmektedir.

Kendi Kumpirini Kendin Yap

Ekibimiz tercihe göre kaşar peyniri, mozarella peyniri ve tereyağ ile harmanladığı patatesleri sizlere sunmaktadır. Kumpirinizin içeriğine siz karar verin, istediğiniz kadar istediğiniz garnitür ile enfes kumpirinizi siz hazırlayın

Farklı olmak ve farklı bir deneyim sunmak

Sürpriz bir öğle yemeği, yoğun iş temposuna lezzetli bir mola, ekipçe güzel bir öğle veya akşam yemeği için toplanamadığınız zamanlarda veya sadece personellerinize sürpriz yapmak için farklı bir organizasyon planlaması için kumpir organizasyonu harika bir seçim olacaktır.

Neden Biz ?

Tüm organizasyon aşamalarına şahit olarak kendi organizasyonunuza hazırlanabilirsiniz.

Kaliteli bir hizmet, taze garnitürler ile enfes bir lezzeti ekibiniz ile birlikte tadabilirsiniz.

Kurumsallık bilicine sahip profesyonel ekibimiz ile hijyen standartlarına uygun keyifli bir kurumsal organizasyonunun yaratıcısı olabilirsiniz.

Çalışanlarınız ile harika bir gün fırsatı,  tadı damaklarda ve fırından yeni çıkmış enfes kumpirlerimiz ile  ekipçe harika sohbetler, yeni iş fikirleri, tebrikler, ve takdirlerin bol olacağı eğlenceli bir günü sizlere sunmak için hazırız.