top of page

Çalışanlara Yılbaşı Hediye FikirleriÇalışanlara Yılbaşı Hediye Fikirleri


Yeni bir yıl ’ın heyecanı dört bir yanı sarmışken evden veya ofisten Çalışan Personelinize Yılbaşı Hediye Seçenekleri bulmanız için sizlere özel bir yazı hazırladık.


Evden veya ofisten çalışmaya devam eden personeliniz için çalışmalarını iyileştirecek, çalışmayı daha sağlıklı, daha verimli ve daha eğlenceli hale getiren onlara yapacağınız sürprizlerdir. Özellikle salgın sürecinde evden çalışan personeliniz bazen kendini bağlantısız veya iletişimsiz hissedebilir. Bu hediyeler ile aranızda ki iletişimi tekrardan güçlendirin.


Amerika’da yapılan bir çalışan mutluluğu anketine göre, anketi cevaplayan şirket çalışanlarının %45’i hediyelerin bir şirketteki değerini yansıttığına inandıklarını söylemişlerdir.


Aslında ne için verildiğinin bir önemi olmasa bile çalışanlara verilen hediyeler moralleri ve motivasyonu arttırır. Maddiyattan daha fazlasıdır ve minnettarlık ifade etmenin ve personelinize değer verdiğinizi hissettirmenin en kesin yoludur.
1. Sağlıklı Atıştırmalık Kutusu

Market raflarında çok sık rastlanmayan birbirinden sağlıklı atıştırmalıklarla dolu bir kutu ’ya ne dersiniz? Bu kutuyu açmanın ve en sağlıklı atıştırmalıklarla karşılaşan çalışanlarınızın mutluluğunu hissedebilirsiniz. Hatta bu hediye oldukça iyi bir buz kırıcı özelliğe sahiptir. Hem sağlıklı hem atıştırmalık daha ne olsun :)
2. Kış Güneşi Kutusu

Kışın en sıcak güneşi yüzlere yansıyan bir gülümseme, meyve ve bitki çayları ile hazırlanmış sıcacık ve mis gibi bir kutu. Kış güneşi kutusu ile çalışanlarınızın evlerine/ofis masalarına sıcak bir gülümseme getirmeye ne dersiniz?
3. Atıştırmalık Kutusu

Keyifli bir aile sohbetine, Aksiyonu bol bir film akşamına harika ve lezzetli atıştırmalık kutusu ile dahil olmak istemez misiniz?
4. Çikolata Kutusu

Hani derler ya çikolatanın mutlulukla bir ilgisi olmalı diye :) dop dolu çikolata kutusu ile çalışanlarınızı daha mutlu ve enerjik hissettirebilirsiniz.
5. Kahve Kutusu

Soğuklar kapıyı çaldı desek yeridir, soğukları kırmanın içleri ısıtmanın en keyifli kahve kutusu. Bir fincan, sıcak su ve lezzetli kahveler ile çalışanlarınızın keyifli yudumlamalarına eşlik edin. 
Bingo !!


6. Yılbaşı Hediye Sepeti

Yeni yılın en keyifli, en özel ve en güzel hediyesine geldi sıra “Yılbaşı Hediye Sepetleri” ile çalışanlarınızın yılbaşı akşamlarına lezzet katın.

Birbirinden farklı çeşit ve lezzetleri bulunan yılbaşı sepetlerimizi sizler için hazırladık. Keyifli sofraların ve keyifli sohbetlerin en lezzetli anlarına sizlerin harika hediyeleri eşlik etsin istedik.


Uzun zamandır tüm dünya gibi ülkemizin de savaştığı COVİD-19 salgınından dolayı birbirimize hasret ve özlem ile yaşar olduk. Eski ofis günlerimize geri döneceğimiz, birarada Happy hourlar düzenleyeceğimiz günleri dört gözle bekliyoruz.

Haydi gelin, bu yılbaşını farklı yapalım. Birbirinden keyifli hediye kutuları ile 2021 yılının mutluluk ve huzur veren gülüşünü şimdiden onlara hediye edin.


Şu sıralar en çok ihtiyacımız olan şey, umut ve mutluluk...

Kutu ve sepet içerisine bırakacağımız özel mesaj kartı ile çalışanlarınıza onların yanında olduğunuzu hissettirin, umutlandırın, mutlu edin. Bu yılbaşını sıcacık ve keyifle tüm çalışanlarınız ile birlikte en özel ve en güzel hediyelerimiz ile birlikte kutlayın.


2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page