Kurumsal Atölyeler

Kurumsal Atölyeler denildiğinde akla ilk gelen yaratıcılıktır. Yaratıcılık ise iş dünyasında en değerli kaynaklardan biri olabilir.

İş eğitimi planlamanın zamanı geldiğinde- normalde akla ne geliyor?

Takım çalışması, uygun işyeri davranışı, çatışma çözümü…. Bunların hepsi son derece önemlidir, ancak belki de bu listede eksik olan ve işinize büyük fayda sağlayabilecek bir şey daha vardır.

Pek çok iş doğal olarak yaratıcıdır. Bir ofis bülteni yazmak, çalışanlara eğitim vermek. İnsan olarak yaptığımız hemen hemen her şeyin bir yaratıcılık unsuru vardır ve insanlar aynı kalıplara takılı kaldıklarında ekip çalışmasını kabul etmediklerinde işlerinden zevk almaları mümkün değildir.

Heyecanlı olmayan çalışanlar daha az üretken olurlar, bu da doğrudan müşterilerinizi etkileyecektir. İnsanların işlerinde gelişmeleri için ilham almaları gerekir ve iş dışında da farklı bir şeylerle uğraşmaları ve eğlenmeleri şarttır.

Business Fun days Kurumsal Atölyeler ile ofisinize yeniden yaratıcılık ve ilham getiriyoruz.

Çalışanlarınızı iletişim kurma ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine  kurumsal atölyeler ile yardımcı oluyoruz.

'Şirket etkinliklerine tasarım katan atölye' sloganı ile oluşturulan kurumsal atölyeler kategorimizin en çok tercih edilen programı Beton Atölyesi, çalışanlara keyifli anlar yaşatıyor ve yaratıcılıklarını geliştiriyor

Beton Atölyesi nedir?

Brütalizm ışığında bir çalışma ile farklı bir deneyime var mısınız? "Brütalizm nedir?" diye merak edenleri de kısa bir tanım ile aydınlatalım: Birincil hammaddesi ham beton olan cesur, yapısal olarak yenilikçi formlar içeren bir mimari biçimidir.

Bu kurumsal atölyeler etkinliği ile betonu şekillendirip, yaratıcılığını keşfedeceksiniz. Hem eğlenceli, bir o kadar da yaratıcı bu atölyede el yapımı beton objeler yapılmaktadır. Kurumsal etkinliklerin en önemli detaylarından bir tanesi de etkinliğe katılan personelin keyifli ve mutlu bir zaman geçirmesidir. Beton Atölyesi, çalışanlarınızın hem keyifli zaman geçirmesini sağlamakta hem de yaratıcılıklarını kullanarak kendi tasarımlarını hazırlamalarına yardımcı olmaktadır.

Kurumsal Atölyeler programlarımızı sizler için özelleştirebilir ve size uygun bir saat diliminde gerçekleştirebiliriz. Çalışanlarınızın farklı bir deneyim ile zaman geçirmeleri iş stresini azaltmalarına ve olaylara farklı bir bakış açısıyla bakma özelliği de kazandıracaktır

Blog