top of page

Kurumsal Piknik Organizasyonu
 

bu etkinlik için tüm katılımcıların ortalama puanı

Bu etkinlikten sonra kendini eskisinden daha mutlu hisseden katılımcıların yüzdesi

Bu etkinlikten sonra meslektaşlarıyla daha fazla bağ kuran katılımcıların yüzdesi

854N1BVGVpiknik-ic.webp

Bahar aylarının vazgeçilmez aktivesi piknik organizasyonlarıdır. Çalışanlarınızla birlikte güzel bir gün sizleri bekliyor.

 

Kurumsal Piknik organizasyonu söz konusu olduğunda, hazırlık önemlidir. Birçok misafirin ağırlanacağı organizasyonun uzun bir süre hafızalardan silinmeyecek olması da tüm planlamaların, servisin ve aktivitelerin kusursuz olması gerektiğini gösterir.

 

Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile bu harika günü planlayabilirsiniz?

Peki ama...

 

Şirket Piknik Organizasyonları Neden Önemlidir?

 

Plaza katlarında ofis alanları, günümüzün hızlı tempolu teknolojisi, yoğun çalışma şartları ile kişiler arasında bir araya gelmek ve birlikte vakit geçirmek gittikçe daha önemsiz bir hale geliyor, bu organizasyon ekibinizi bir araya getirmenin en kolay yolu.

 

Bir işletme sahibi veya yöneticisi olarak, sürekli olarak şirketin moralini, verimliliğini ve büyümesini artırmanın yollarını aramalısınız.

 

Şirket genelinde ki piknikler bu hedeflere ulaşmak için mükemmeldir ve birçok faydası vardır.

YIEZL2CPWkurumsal-piknik-organizasyonu.webp

Kurumsal Piknik Organizasyonlarının Faydaları

 

Çalışanlarınızı takdir etmenin harika bir yaz pikniğine davet etmekten daha iyi bir yolu yoktur.
Şirket piknikleri, çalışanlarınızın, konumlarına ve departmanlarına bakılmaksızın kuruluşunuzu entegre etmenize yardımcı olur.

 

Basit sohbetler, çalışanların birbirlerini daha iyi tanımalarına ve meslektaşlarının rollerine ve sorumluluklarına saygı duymalarına yardımcı olur.
Çalışanlar birbirlerini ne kadar iyi tanırlarsa, geribildirim vermeleri, sorular sormaları ve bir ekip içinde çalışmaları o kadar kolay olur, daha fazla çalışan iş birliği yapar.

 

Birbirini daha yakından tanıyan çalışanlar arasında ekip çalışması daha iyi olacak ve görevlerini daha hızlı ve daha verimli bir şekilde tamamlayacakladır. Bunun sonucunda, daha fazla üretkenlik ve daha fazla kar elde edilecektir.
 

Çalışanlarınız için bir şirket pikniği organizasyonu düzenlediğiniz de onlara değer verdiğinizi ve sıkı çalışmalarına karşılık eğlenceli bir şekilde ödüllendirdiğinizi gösterebilirsiniz. Bu sayede gençleşmiş ve rahatlamış bir motivasyonla ofise döneceklerdir.

IM6L7P8BUkurumsal-piknik.webp

Her çalışan, ailenin değerini ve onlar için ne kadar önemli olduğunu anlayan bir kuruluş için çalışmak ister. Tüm toplantılar ve işlevler yalnızca çalışanlara açıktır, ancak şirket pikniği gibi eğlenceli etkinliklere çalışanlarınızın ailelerini davet ederek, çalışanlarınıza onları anladığınızı ve ihtiyaçlarını önemsediğinizi fark ettirebilirsiniz. Şirket pikniğinizde her yere gülümseyen küçüklerin gücünü hafife almayın.

 

Çalışanlarınızın bu çocukları eğlenceli bir gün sonrasında pikniğin ne kadar harika olduğu hakkında konuşuyorlar, bu da aile ve iş arasındaki güçlü ilişkiyi daha da kuvvetlendirmeye yardımcı olur.

Şirket piknik organizasyonlarının faydaları oldukça fazladır, haftada 5-6 gün ,8 saat veya belki de daha fazla mesai yapan çalışanlarınız eğlenmeyi unutur ve işle meşgul kalır. Bir kurumsal piknik organizasyonu çalışanlarınızın prangalarından kurtulmaları ve istedikleri tüm eğlenceye sahip olmaları için bir fırsattır.

 

Oyun oynayın, yemek yiyin, aile üyeleriyle birlikte eğlenin, meslektaşlarınızla konuşun ve hayattaki tüm endişeleri unutun. Şirket pikniklerini mükemmel yapan da budur.

ZA6G8990Gsirket-piknik-organizasyonu.webp

Şimdi kurumsal piknik organizasyonu yapmanın tam zamanı. Ancak, nereden başlayacağınız hakkında bir fikriniz olmayabilir, bu işi bize bırakın. Eğlenceli aktiviteleri, harika yemekleri ile tüm detayların düşünüldüğü bu organizasyonu sizler için planlayabiliriz

 

Profesyonel ekibimiz ile birlikte, konser ve müzik yayınlarından, piknik atıştırmalıklarına, catering hizmetlerinden, eğlenceli aktivitelere kadar doğa içinde oksijen dolu bir kurumsal piknik organizasyonu sunuyoruz.

 

Şirket motivasyon etkinliklerinizi doğa ile iç içe yaşamanız için tüm ayrıntıları sizler için düşünüyoruz. Siz sadece keyfini çıkartıyorsunuz.

83NTM82MNsirket-piknikleri.webp

Kurumsal Piknik Organizasyonu için Hizmetlerimiz

 

Ulaşım ve Transfer Hizmetleri
Konser ve Ses Sistemi
Catering Hizmetleri
Piknik Masaları ve Ekipmanları
Animasyonlar
Oyunlar
Branding (Markalama)

Daha fazla harika fikre ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Teklif Al

Etkinliklerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönderdiğiniz için teşekkürler.

bottom of page